Dag van de Vrijwilliger

Vandaag is het nationale vrijwilligersdag! En wat zou SVAN zijn zonder vrijwilligers? Niets, want dan bestond deze stichting helemaal niet.

Alles wat wij doen, wordt allemaal gedaan door geweldige vrijwilligers! En wat zijn we blij met onze fantastische leuke club mensen. Iedereen zet zich altijd voor de volle 100% in voor onze mede-Nunspeters! (Zowel voor als achter de schermen) Dat onze stichting door zoveel mensen wordt gewaardeerd en gedragen…. daar krijgen wij energie van en een warm gevoel! Er kunnen zijn voor de medemens, dáár draait het om! SAMEN VOOR ELKAAR Nogmaals enorm bedankt lieve vrijwilligers.

Wilt u onze vrijwilligers óók een compliment geven? We staan 11 december 2021 bij de Plus en de Boni in Nunspeet. Neemt u dan ook meteen een extra boodschapje mee voor in de kerstpakketten voor onze mede-Nunspeters die het een stuk minder breed hebben? Dank u!

Deel dit bericht